O NÁS

Chráněná grafická dílna je v provozu již od roku 2006 a zaměstnává talentované osoby se zdravotním postižením. Má charakter moderního počítačového studia. Vytváříme produkty, které naši zákazníci využívají pro efektivní posílení marketingu a dobrého jména firem nebo organizací.
 
V současné době má grafická dílna šest stálých zaměstnanců a několik externistů a patří mezi dodavatele komplexních služeb v oblasti webových prezentací a propagačních tiskovin.
 
Chráněná grafická dílna, pobočný spolek Slunečnice, z.s. vám může nabídnout následující produkty:
 
Výroba webových prezentací:
Vyrobíme vám na klíč webovou prezentaci dle vašeho zadání. Předložíme návrh logické struktury a grafického rešení. Po technické realizaci ověříme funkčnost prezentace v různých prohlížečích. V případě potřeby pomůžeme vymyslet nápad, zajistíme i fotografie.
 
Návrhy obalu:
V oblasti obalového designu nabízíme široký servis pro všechny typy vašich produktů a obalů. Navrhneme vám působivý design odpovídající nejnovějším trendům s ohledem na cílovou skupinu a povahu produktu.
 
Výroba propagačních tiskovin:
Dodáme vám jakékoliv tiskoviny, tzn. vizitky, prospekty, katalogy, periodika, obaly, publikace, atd. Zpracujeme grafický návrh, zajistíme texty, dodáme fotografické práce.
 
Tvorba vizuálního stylu:
Navrhneme vám logo firmy, projektu, výrobku nebo jiného produktu. Dodáme vám komplexní grafický manuál, kde budete mít definovány firemní barvy, firemní písmo, podobu tiskovin, propagačních předmětů... Tento manuál vám ušetří mnoho času i peněz při řešení propagace a marketingových strategií.
 
Výroba firemní fotobanky:
Zpracujeme vám profesionální fotobanku výrobků, interiéru, exteriéru, týmu, aj. Provedeme retuše, fotomontáže, panorama, speciální efekty. Fotografie dodáme ve standardních formátech usporádané na CD nosiči. Kdykoli v budoucnu budete potřebovat kvalitní propagační snímky, budete je mít k dispozici okamžitě a bez vícenákladu ve své firemní fotobance.

Tisk
Tiskneme na širokou škálu materiálů až do gramáže 350g/m2. Tiskové archy nakupujeme zejména od renomovaných dodavatelů papíru. Běžně potiskujeme papíry s povrchovou úpravou - např. metalické nebo přírodní papíry. Pro samolepicí papíry volíme materiály Digital. Ceník tisku naleznete zde.